יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

שיפוץ בית

על מנת להתחיל בעבודות שיפוץ בית, חשוב ביותר לקבוע מספר נקודות עיקריות. החל מבחירת החדרים אותם תרצו לשפץ, הגדרת התקציב ועד קביעת לוחות הזמנים – כך תתקבל התוצאה המתאימה ביותר. גרים בבית פרטי או בדירת יוקרה? מעוניינים לשפץ את הנכסים הללו וליצור מראה מודרני, אסתטי ונוח לשימוש? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה זו, אשר נוסדה בשנת 2002, הינה מהמובילות בארץ בתחום הבנייה, החידוש, עבודות השיפוץ והגמרים. כמו כן, עובדיה דוגלים במצוינות בעבודה – תוך שימת דגש על כל הפרטים.

 

שיפוץ בית – עם הגורמים המוסמכים לכך

מדי בוקר אנו מתחילים יום חדש – עם רצון לחזור לביתנו הנעים, המעוצב והנוח. במקביל, ככל שחולפות השנים כך חדרי הבית השונים דורשים עבודות תחזוקה ושיפוץ; עבודות בזכותן נוכל לחזור לשגרת חיינו – ואף להעלות אותה. מעוניינים גם אתם להתחיל בשלב משמעותי זה? יש לפנות אל הגורמים הרלוונטיים; מומחים המחזיקים בניסיון בתחום עבודות שיפוץ הבית.

בבואכם לשתף פעולה עם בעלי המקצוע, יש לקבוע מספר נקודות חשובות. ראשית כל, מומלץ לציין האם תרצו שיפוץ כללי בביתכם או שמא תרצו בשיפוץ מספר חדרים בלבד. כמו כן, יש לקבוע האם עבודות שיפוץ אלו כוללות את שדרוג התשתיות השונות של הבית.

במקביל לכל אלו, חשוב לשקול גם שיתוף פעולה עם מעצב פנים או עם אדריכל. במילים אחרות, ובמקביל לעבודות השיפוץ השונות, עובדים אלו יסייעו בתכנון מדוקדק ובעיצוב החללים השונים – כמו גם בסיוע בעת בחירת הריהוט לחדרים. כל זאת ועוד, תוך יצירת הרמוניה עיצובית ויוקרתית ברחבי הבית.

מעבר לכך, יש לתכנן את התקציב הרלוונטי לעבודה – כמו גם להיערך לעלויות שונות ובלתי צפויות – ולקבוע הוצאות אלו במסגרת הצעת המחיר.

 

ניהול ופיקוח על פרויקטים מובילים

מעוניינים לשפץ את הווילה או את דירת היוקרה בה אתם גרים? כדי לקבל את המענה המקיף, המקצועי והמרשים ביותר, מומלץ לפנות אל חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. החל מעבודות שיפוץ ווילות, שיפוצים כלליים ועבודות גמר ועד עבודות מעטפת – צוות עובדי החברה מנהלים מגוון פרויקטים מרשימים בתחום בתי היוקרה, דירות ושטחי מסחר. וזאת, תוך עשייה ברמה גבוהה כמו גם השקעה מקסימלית בכל פרט ופרט. בנוסף, נדגיש כי החברה משתפת פעולה עם גורמים הנדסיים ואדריכליים.

היתרונות שלנו

הרבה קשרים עם עסקים מהתחום נגרים, קבלנים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים