יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

שיפוץ דירה ישנה

עבודת שיפוץ דירה ישנה תענה על מלוא הצרכים שלכם – תוך יצירת איזון מושלם בין אסתטיקה לבין פונקציונליות. החל מתכנון עיצוב הפנים של החלל ועד שיפוץ החדרים השונים של המבנה – כדי לקבל את המענה האיכותי והמקצועי ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. לאורך השנים האחרונות, עובדיה של חברה זו ביצעו למלאה מ-30 פרויקטים בתחום בתי היוקרה, דירות, משרדים ועוד. כל זאת, תוך חשיבה מחוץ לקופסא כמו גם סטנדרט עבודה גבוה.

 

ביצוע שיפוץ דירה ישנה בהצלחה מרובה

מדי ערב, בסיומו של יום עבודה נוסף, אנו חוזרים לביתנו עם חיוך על הפנים ושמחה בלב. וזאת, לאור העובדה כי אנו רואים את משפחתנו וזוכים להירגע לצדם. במקביל, וככל שחולפות השנים, נדרשות עבודות שיפוץ שונות עבור הדירה החמימה שלנו; עבודות שיפוץ באמצעותן נוכל לשדרג את חיי היום-יום שלנו לטובה.

מתעניינים גם אתם בשיפוץ הדירה הישנה בה אתם גרים? או שמא בבעלותכם דירה ישנה וברצונכם לשפץ אותה לצורך השקעה? ראשית כל, מומלץ לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים; מומחים מקצוענים אשר ילוו אתכם שלב אחר שלב בתהליך העבודה – עד לכדי יצירת התוצאה האיכותית ביותר.

לאורך תהליך העבודה, יהיה עליכם להגיע להחלטה במספר היבטים מרכזיים. כמו מה למשל? ראשית, רצוי לקבוע את המסגרת העיצובית של הנכס. החל מחלוקת החדרים והחללים השונים, בחירת הקו העיצובי כמו גם התאמת הפתרונות ועבודת השיפוץ בהתאם לצרכיהם של הדיירים – מדובר בשלב הכרחי שיסייע לכם בהמשך הדרך.

כמו כן, חשוב לא פחות לקבוע את היקף תקציב העבודה כמו גם את לוחות הזמנים. בין אם מדובר בשיפוץ כללי של הדירה או שמא בשיפוץ של חדרים בודדים בנכס – כך ניתן יהיה לקבוע את אופן ההתנהלות על הצד הטוב ביותר.

 

להשקיע בסביבת המגורים שלנו

כולנו שואפים לשדרג את איכות חיינו וסביבת מגורינו – בין אם מדובר בדירות ישנות או שמא מדובר בווילות. מעוניינים גם אתם לשפץ את חדר האמבטיה או המטבח? ברצונכם להחליף את תשתית החשמל? צרו קשר עוד היום עם TOMI – ניהול פרויקטים ובניה.

 

היתרונות שלנו

הרבה קשרים עם עסקים מהתחום נגרים, קבלנים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים