יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

שיפוץ בית

על מנת להתחיל בעבודות שיפוץ בית, חשוב ביותר לקבוע מספר נקודות עיקריות. החל מבחירת החדרים אותם תרצו לשפץ, הגדרת התקציב ועד קביעת לוחות הזמנים – כך תתקבל התוצאה המתאימה ביותר. גרים בבית פרטי או בדירת יוקרה? מעוניינים לשפץ את הנכסים הללו וליצור מראה מודרני, אסתטי ונוח לשימוש? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה זו, אשר נוסדה בשנת 2002, הינה מהמובילות בארץ בתחום הבנייה, החידוש, עבודות השיפוץ והגמרים. כמו כן, עובדיה דוגלים במצוינות בעבודה – תוך שימת דגש על כל הפרטים.

 

שיפוץ בית – עם הגורמים המוסמכים לכך

מדי בוקר אנו מתחילים יום חדש – עם רצון לחזור לביתנו הנעים, המעוצב והנוח. במקביל, ככל שחולפות השנים כך חדרי הבית השונים דורשים עבודות תחזוקה ושיפוץ; עבודות בזכותן נוכל לחזור לשגרת חיינו – ואף להעלות אותה. מעוניינים גם אתם להתחיל בשלב משמעותי זה? יש לפנות אל הגורמים הרלוונטיים; מומחים המחזיקים בניסיון בתחום עבודות שיפוץ הבית.

בבואכם לשתף פעולה עם בעלי המקצוע, יש לקבוע מספר נקודות חשובות. ראשית כל, מומלץ לציין האם תרצו שיפוץ כללי בביתכם או שמא תרצו בשיפוץ מספר חדרים בלבד. כמו כן, יש לקבוע האם עבודות שיפוץ אלו כוללות את שדרוג התשתיות השונות של הבית.

במקביל לכל אלו, חשוב לשקול גם שיתוף פעולה עם מעצב פנים או עם אדריכל. במילים אחרות, ובמקביל לעבודות השיפוץ השונות, עובדים אלו יסייעו בתכנון מדוקדק ובעיצוב החללים השונים – כמו גם בסיוע בעת בחירת הריהוט לחדרים. כל זאת ועוד, תוך יצירת הרמוניה עיצובית ויוקרתית ברחבי הבית.

מעבר לכך, יש לתכנן את התקציב הרלוונטי לעבודה – כמו גם להיערך לעלויות שונות ובלתי צפויות – ולקבוע הוצאות אלו במסגרת הצעת המחיר.

 

ניהול ופיקוח על פרויקטים מובילים

מעוניינים לשפץ את הווילה או את דירת היוקרה בה אתם גרים? כדי לקבל את המענה המקיף, המקצועי והמרשים ביותר, מומלץ לפנות אל חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. החל מעבודות שיפוץ ווילות, שיפוצים כלליים ועבודות גמר ועד עבודות מעטפת – צוות עובדי החברה מנהלים מגוון פרויקטים מרשימים בתחום בתי היוקרה, דירות ושטחי מסחר. וזאת, תוך עשייה ברמה גבוהה כמו גם השקעה מקסימלית בכל פרט ופרט. בנוסף, נדגיש כי החברה משתפת פעולה עם גורמים הנדסיים ואדריכליים.

 

שיפוץ בית פרטי

 

עבודת שיפוץ בית פרטי דורשת תכנון רב ומדויק. בשונה מדירות רגילות, בתים פרטיים הם לרוב רחבי היקף. בשל כך, הם דורשים השקעה, זמן ומחשבה מעמיקים; מתן תשומת לב מרבית למלוא הפרטים כמו גם ניצול מרשים של חלל המגורים – עד לכדי יצירת התוצאה האסתטית והמרשימה ביותר. בטרם תתחילו בשלב משמעותי זה, מומלץ לפנות אל חברת  TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה זו מגשימה את חלומותיהם של הלקוחות – תוך עבודה מקצועית, עמידה בלוחות הזמנים וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

 

על עבודות שיפוץ בית פרטי – במספר נקודות

אחת ההחלטות החשובות ביותר שנבצע לאורך חיינו הינה רכישת בית פרטי, מרווח ויוקרתי; נכס אליו נעבור יחד עם המשפחה – ונשדרג את איכות חיינו. במקביל לכך, וככל שחולפות השנים, אנו נאלץ להתמודד עם מגוון ליקויים כאלו ואחרים – החל מחדר המטבח, השירותים, המקלחת ועד הסלון וחדרי השינה.

מעוניינים גם אתם בעבודות שיפוץ בית פרטי? בצדק! במקביל, בטרם תפנו אל חברה מקצועית המבצעת עבודות אלו, עליכם להגיע להחלטה בנוגע למספר נקודות עיקריות. נעבור על חלקן כעת:

  • ראשית כל, חשוב ביותר להחליט אילו חדרים זקוקים לשיפוץ דחוף. האם מדובר אך ורק בחדר אחד? או שמא מדובר בכל החדרים בבית?
  • כמו כן, חשוב לא פחות לתכנן את השיפוצים תוך שמירה על הרמוניה עיצובית; היבט אשר יסייע רבות לנראות היוקרתית של הבית.
  • בהתאם לתשובה, כך גם תוכלו לבנות את התקציב הרלוונטי עבור מלאכת השיפוץ – ולקבל את התוצאה הרצויה.

כעת, אתם ניצבים בפני החלטה חשובה לא פחות ואף יותר: מציאת חברה המתמחה בעבודות אלו. בבואכם לחפש אחר בעלי מקצוע אלו, עליכם לברר כי הם מחזיקים בניסיון וברקע הדרושים למשימה. כמו כן, עליהם לעבוד תוך שקיפות מלאה בנוגע לתהליך העבודה.

 

עבודה ברמה מקצועית גבוהה

אפשרויות השיפוץ לבית העומדות בפניכם הן רבות – ומטרתן לשדרג את איכות חייכם. בין אם מדובר בשדרוג תשתיות חשמל וביוב, שיפוץ פנים הכולל שבירת קירות או מרצפות או שמא מדובר בעבודות גמר – על ידי שיתוף פעולה עם חברת  TOMI – ניהול פרויקטים ובניה תקבלו את המענה המקצועי ביותר.

 

שיפוץ בתים

 

 

עבודת שיפוץ בתים תתבצע אך ורק על ידי הגורמים הרלוונטיים; מומחים בעלי ניסיון והכשרה מקיפים. כיום, רבים מאתנו מעוניינים לגור בבית הכולל הרבה מעבר ל-4 קירות. למעשה, אנו מחפשים אחר מרחב פרטי בו נוכל לנוח לאחר יום עבודה ארוך כמו גם לארח משפחה וחברים. כל זאת, תוך יצירת הרמוניה עיצובית ופונקציונלית סטנדרט חסר פשרות. בהתאם, בין אם מעוניינים לשפץ את הווילה שרכשתם או שמא תרצו לשפץ את דירת היוקרה בה אתם גרים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 2002, חורטת על דגלה ערכי מצוינות ועבודה חסרת פשרות.

 

לבצע עבודת שיפוץ בתים

כל אחד ואחת משקיעים מאמצים רבים כדי להגשים את שאיפותיהם. החל מרכישת השכלה, חיפוש אחר משרה מרשימה ועד הקמת משפחה לתפארת – אין ספק שמדובר בשאיפות חשובות ביותר אשר ישדרגו את חיינו לטובה. במקביל לכך, חשוב לא פחות ואף יותר למצוא את הנכס אליו נעבור לגור; מרחב פרטי בו ננהל את חיינו כראוי ללא הפרעה. כמו כן, נדגיש שוב כי הבית משמש עבורנו הרבה מעבר לחלל עם קירות. למעשה, זהו החלל ממנו נצא מדי בוקר ואליו נחזור – עם חיוך גדול על הפנים.

בהתאם, רצוי לשדרג אותו כך שישרת אותנו כראוי. שואלים את עצמכם כיצד? על ידי הפתרון המומלץ הבא: עבודת שיפוץ בתים. אחת מעבודות אלו מתייחסת, לדוגמא, לשיפוץ ווילות. מעוניינים לבצע תוספת בניה לנכס זה? המשפחה הולכת ומתרחבת והנכם זקוקים לקומה נוספת? או שמא תרצו לבצע שיפוצים או חידוש באחד החדרים? כדי לבצע משימות אלו כהלכה, יש לפנות אל בעלי המקצוע הרלוונטיים – ולהתחיל בתהליך העבודה.

 

ראייה מחוץ לקופסא

ישנן דרכים שונות באמצעותן תוכלו לדרג את ביתכם – כאשר עבודות שיפוץ, בניה וחידוש משמשות חלק מרכזי מכך. בין אם מדובר בשיפוץ ווילות, שיפוץ דירות קומפלט או שמא מדובר במשימות אחרות – מומלץ ליצור קשר עם חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. צוות עובדיה של החברה הינם מנוסים, פועלים בסטנדרט עשייה מרשים ומקיף כמו גם מקפידים על ביצוע הפרטים הקטנים ביותר. זאת ועוד, תוך ראייה מחוץ לקופסא.

היתרונות שלנו

הרבה קשרים עם עסקים מהתחום נגרים, קבלנים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים