יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

שיפוץ דירה קומפלט

עבודת שיפוץ דירה ישנה תענה על מלוא הצרכים שלכם – תוך יצירת איזון מושלם בין אסתטיקה לבין פונקציונליות. החל מתכנון עיצוב הפנים של החלל ועד שיפוץ החדרים השונים של המבנה – כדי לקבל את המענה האיכותי והמקצועי ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. לאורך השנים האחרונות, עובדיה של חברה זו ביצעו למלאה מ-30 פרויקטים בתחום בתי היוקרה, דירות, משרדים ועוד. כל זאת, תוך חשיבה מחוץ לקופסא כמו גם סטנדרט עבודה גבוה.

 

ביצוע שיפוץ דירה ישנה בהצלחה מרובה

מדי ערב, בסיומו של יום עבודה נוסף, אנו חוזרים לביתנו עם חיוך על הפנים ושמחה בלב. וזאת, לאור העובדה כי אנו רואים את משפחתנו וזוכים להירגע לצדם. במקביל, וככל שחולפות השנים, נדרשות עבודות שיפוץ שונות עבור הדירה החמימה שלנו; עבודות שיפוץ באמצעותן נוכל לשדרג את חיי היום-יום שלנו לטובה.

מתעניינים גם אתם בשיפוץ הדירה הישנה בה אתם גרים? או שמא בבעלותכם דירה ישנה וברצונכם לשפץ אותה לצורך השקעה? ראשית כל, מומלץ לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים; מומחים מקצוענים אשר ילוו אתכם שלב אחר שלב בתהליך העבודה – עד לכדי יצירת התוצאה האיכותית ביותר.

לאורך תהליך העבודה, יהיה עליכם להגיע להחלטה במספר היבטים מרכזיים. כמו מה למשל? ראשית, רצוי לקבוע את המסגרת העיצובית של הנכס. החל מחלוקת החדרים והחללים השונים, בחירת הקו העיצובי כמו גם התאמת הפתרונות ועבודת השיפוץ בהתאם לצרכיהם של הדיירים – מדובר בשלב הכרחי שיסייע לכם בהמשך הדרך.

כמו כן, חשוב לא פחות לקבוע את היקף תקציב העבודה כמו גם את לוחות הזמנים. בין אם מדובר בשיפוץ כללי של הדירה או שמא בשיפוץ של חדרים בודדים בנכס – כך ניתן יהיה לקבוע את אופן ההתנהלות על הצד הטוב ביותר.

 

להשקיע בסביבת המגורים שלנו

כולנו שואפים לשדרג את איכות חיינו וסביבת מגורינו – בין אם מדובר בדירות ישנות או שמא מדובר בווילות. מעוניינים גם אתם לשפץ את חדר האמבטיה או המטבח? ברצונכם להחליף את תשתית החשמל? צרו קשר עוד היום עם TOMI – ניהול פרויקטים ובניה.

 

שיפוץ דירה ישנה קומפלט

 

מלאכת שיפוץ דירה קומפלט הינה האחת החשובות ביותר ומטרתה להעלות את רמת חיינו. מדי יום ביומו, אנו מתמרנים בין מגוון משימות – כאשר אחת המרכזיות מתוכן הינה שיפוץ חדרי הבית השונים. בין אם מדובר בחידוש מטבחים, שיפוץ השירותים, עבודות חשמל ואינסטלציה, צביעת הקירות או שמא מדובר בעבודות בטון ובניה – כדי לקבל את המענה המדויק, המקצועי והמקיף ביותר מומלץ לפנות אל חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה קבלנית זו הינה מהמובילות בארץ בתחום עבודות הבניה, הגמר והשיפוצים. וזאת, לאור רמת העבודה הגבוהה, ירידה לפרטים הקטנים ביותר ועמידה בתקציב ובלוחות הזמנים.

 

שיפוץ דירה קומפלט בסטנדרט גבוה

לאורך השנים האחרונות, איכות החיים הולכת וגוברת – כאשר תחום הבניה והשיפוצים הינו גורם מרכזי לכך. ברצונכם לרכוש דירה חדשה ויוקרתית – אך היא זקוקה לשיפוצים רבים? אוהבים את הבית הפרטי בו אתם גרים כעת, אך מעוניינים לחדש או לבצע עבודות שיפוץ בחדריו השונים? כיום, כדי לשדרג את מרב המחייה שלנו על הצד הטוב ביותר – עלינו לפנות אך ורק אל המומחים; בעלי מקצוע בעלי ניסיון, ידע וכמובן – חזון וראייה פורצת גבולות.

בבואכם לחפש אחר גורמים מוסמכים אלו, רצוי לקבוע עמם פגישת ייעוץ ראשונית ולדון על מלוא הנקודות החשובות. למה הכוונה? לאורך פגישה זו, תוכלו להדגיש את דחיפות העבודה, תכנון לוחות הזמנים כמו גם לציין את התקציב העומד לרשותכם.

בהמשך, בעלי המקצוע יכינו את הסקיצה הראשונה לצורך עבודת השיפוץ, כמו גם יציגו בפניכם תכנית עבודה מדוקדקת ומסודרת. כך, תוכלו להתרשם לטובה מסדר הפעולה, חומרי הגלם שיהיו בשימוש ואף לקבל הצעת מחיר הוגנת.

 

תוצאה מרשימה ויוקרתית

ביתנו הוא המרחב הפרטי והחשוב ביותר; החלל בו אנו נחים לאחר יום עבודה ארוך וכמובן – מארחים קרובי משפחה וחברים. בהתאם, כדי שמרחב חשוב זה ישקף את אישיותנו, יציג הרמוניה אסתטית ובמקביל ישמור על פונקציונליות – יש ליצור קשר עם חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה. חברה זו מעסיקה צוות עובדים מהמעלה הראשונה אשר משקיעים רבות בעשייה כמו גם בתוצאה מרשימה ויוקרתית.

היתרונות שלנו

הרבה קשרים עם עסקים מהתחום נגרים, קבלנים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

יש לכם שרטוט ביד? מעוניינים בשיפוץ יוקרתי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים